Dzisiejsze technologie dają ogromne możliwości

Development według mDevelopers to przede wszystkim kreatywność, nowoczesność i innowacyjność. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatycznych w różnych technologiach. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem autorskiego, modułowego oprogramowania pozwalającego uruchamiać, m. in. systemy do obsługi rezerwacji, sklepy internetowe czy też blogi.

Pracowaliśmy zarówno dla klientów o bardzo konkretnych wymaganiach, jak i dla tych, którzy dopiero tworzyli plan działania. Potrafimy spełnić nawet najbardziej sprecyzowane oczekiwania, bardzo lubimy też nowe wyzwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do opowiedzenia nam o swojej wizji.

Programista C#
C#
Programista .NET
.NET
Programista Angular
Angular
Programista Ionic
Ionic
Programista PHP
PHP
Programista Laravel
Laravel
Programista JavaScript
JavaScript
Programista Node JS
Node JS
Programista Bootstrap
Bootstrap
Programista CSS
CSS
Programista HTML
HTML
Programista .NET Core
.NET Core
Programista .NET MVC
.NET MVC
Programista DevExpress
Dev Express
Programista Yii
Yii
Programista CodeIgniter
CodeIgniter
Programista jQuery
jQuery
Programista MS SQL Server
MS SQL Server
Programista Oracle SQL
Oracle SQL
Programista MySQL
MySQL
Programista PostgreSQL
PostgreSQL

AngularJS

Otwarty framework oparty na języku JavaScript, wspierany i firmowany przez Google, wspomagający tworzenie i rozwój aplikacji internetowych na pojedynczej stronie. Zadaniem biblioteki jest wdrożenie wzorca Model-View-Controller (MVC) do aplikacji internetowych, aby ułatwić ich rozwój i testowanie.

ReactJS

Biblioteka języka programowania JavaScript, która wykorzystywana jest do tworzenia interfejsów graficznych aplikacji internetowych. Została oficjalnie wydana przez Facebook pod koniec maja 2013 roku i do tej pory jest jedną z najbardziej popularnych bibliotek do budowy interfejsu użytkownika.

.NET

Platforma programistyczna opracowana przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe (Common Language Runtime – CLR) oraz biblioteki klas dostarczające standardowej funkcjonalności dla aplikacji. Zadaniem platformy .NET jest zarządzanie różnymi elementami systemu: kodem aplikacji, pamięcią i zabezpieczeniami.

ASP.NET MVC

Platforma aplikacyjna do budowy aplikacji internetowych opartych na wzorcu Model-View-Controller (MVC) oparta na technologii ASP.NET. Do najważniejszych cech platformy aplikacyjnej ASP.NET MVC należy m.in: wykorzystanie silnika ASP.NET pozwalającego na wykorzystanie wielu komponentów infrastrukturalnych oferowanych przez tę platformę. API platformy jest mocno oparte na interfejsach, pozwalając na łatwą rozbudowę, dorabianie i testowanie poszczególnych komponentów. Elastyczny mechanizm mapowania adresów Uniform Resource Locator pozwalający na łatwą budowę aplikacji według wzorca REST, wykorzystujących czytelną dla użytkowników strukturę adresów URL. Mechanizm ten jest również bardziej przyjazny SEO.

Laravel

Framework o ekspresywnej i eleganckiej składni. Dostarcza typowych funkcjonalności, które są wykorzystywane na codzień przy tworzeniu projektów internetowych, np. uwierzytelnianie, routing, sesje i cache'owanie. Stanowi świetny zestaw narzędzi do budowy dużych i solidnych aplikacji. Ekspresyjny system migracji i ściśle zintegrowane testowanie, to narzędzia potrzebne do budowy nawet najbardziej zaawansowanych projektów.