Ty wpadasz na pomysł, my działamy!

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Wyróżniamy się dużym skupieniem na kliencie, dzięki czemu staliśmy się marką o silnej pozycji na rynku. Szybki rozwój sprawił, że dziś możemy być dumni z kilku zespołów doświadczonych programistów.

Patrzymy szerzej

Nasi menedżerowie oraz konsultanci pochodzą z różnych dziedzin, co umożliwia nam szczegółowe zrozumienie Twoich potrzeb biznesowych. W połączeniu ze świetnie rozbudowanym oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym, możemy świadczyć usługi eksperckie na najwyższym poziomie.

Szukamy nowych rozwiązań, myślimy nieszablonowo, sięgamy po nowoczesne technologie i staramy się być o krok do przodu. Dynamiczny rozwój pozwala na ulepszanie i stałe rozwijanie naszych rozwiązań, tak aby nie tylko spełnić, ale i przekroczyć Twoje oczekiwania.

Jesteśmy dla małych i tych całkiem dużych

Naszymi klientami są inspirujące start-upy, średnie i doświadczone firmy, światowe korporacje czy instytucje administracji publicznej. Dzięki współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi, poszerzyliśmy horyzonty o znajomość branży takich jak usługi finansowe, edukacja, handel i sprzedaż, opieka zdrowotna czy automotive.

PMCars
yallo
PWC
Ministersto Finansów

Ułatwiamy, usprawniamy, umożliwiamy

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatycznych w różnych technologiach. Opracowaliśmy modułowe oprogramowanie, które jest podstawą do budowy systemów CRM, systemów rezerwacji, platform sprzedażowych, portali internetowych i wielu innych.

Tworzone przez nas oprogramowanie rozwiązuje wiele problemów naszych klientów, umożliwia sprzedaż, redukuje koszty, zwiększa przychody czy poprawia produktywność.

Współpracując z mDevelopers otrzymujesz:

Wsparcie programistów

Wsparcie naszych doświadczonych programistów

Gwarancja

Gwarancję na stworzony
przez nas kod

Pomoc w doborze technologii

Doradztwo w zakresie doboru technologii

Umowę o zaufaniu poufności

Umowę o zachowaniu
poufności (NDA)

Outsourcing – mądry wybór!

Zatrudnianie nowych programistów na krótki czas generuje niepotrzebne koszty związane z procesem rekrutacji oraz przeszkoleniem. Rozwiązaniem jest outsourcing z mDevelopers, który pomoże Ci zoptymalizować wydatki.

Przejmiemy od Ciebie wszelkie kwestie związane z pracami programistycznymi. Zajmiemy się analizą, testami, grafiką a nawet kontaktem z klientem.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie w każdy dzień powszedni i zawsze służymy pomocą. Dzięki wynajęciu naszych programistów, nie musisz martwić się o kompetencje osoby, której powierzasz projekt. Zagwarantujemy Ci możliwość współpracy z profesjonalistami, którzy sprostają problemom napotkanym w trakcie prac programistycznych.

Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i porozmawiamy na temat potencjalnej współpracy. Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego, rozmowy telefonicznej, Skype bądź wiadomości e-mail.